Blog

Udemy’de Eğitim Alabileceğiniz Alanlar

Udemy kurslarını sık sık duyuyoruz. Udemy pek çok alanda eğitim veren online kurs sitesidir. Udemy’de yeni şeyler öğrenebilir ve becerilerinizi geliştirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz. Her kursun kendi fiyatı var ve kursu satın alanlar ömür boyu bu kurstan yararlanabiliyor. 80.000’i aşkın kursta herkes kendi ilgi alanına göre kurs bulabiliyor. 

İstediğiniz alanda uzmanların detaylı konu anlatım videolarıyla dilediğiniz yer ve zamanda kendinizi geliştirebilir, sertifika kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için Udemy’den alabileceğiniz kursları listeledik. 

Programlama

Programlama öğrenmek isteyenler Udemy’yi değerlendirebilir. Udemy’de pek çok farklı dersi pek çok farklı kişiden öğrenebilirsiniz. Phyton, C, Java gibi programlama dillerini ve mantığını öğrenebilir, kendinizi geliştirebilir, profesyonel seviyeye ulaşabilirsiniz. Udemy kurslarında öğretmen seçimlerinizi öğretmenin puanına ve yorumlarına göre seçebilirsiniz.  

Geleceğin mesleği olan programlamayı öğretmenlerin yüklediği online kurslardan öğrenerek sertifika alabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim kamplarında da programlama dillerini daha detaylı olarak sıfırdan öğrenebilirsiniz. 

Pazarlama

Udemy’de pazarlama alanında pek çok kurs bulunuyor. Dijital pazarlamadan klasik pazarlamaya kadar öğrenebileceğiniz oldukça fazla bilgi var. Kendi işini kurmak isteyen veya ek iş yapmak isteyenlerin öğrenmesi gereken her şey Udemy’nin pazarlama kurslarında bulunuyor. 

SEO, GoogleAds, WordPress, Facebook, Instagram gibi işinizi büyütmeye yarayacak pazarlama araçlarını öğrenebilirsiniz. Pazarlama planı oluşturarak riskleri ve fırsatları görebilirsiniz. 

Sanat 

Udemy kursları ile sanat alanlarında da kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle güzel sanatlar sınavlarına hazırlananlar pek çok ders içeriği bulabilir. Portre, natürmort, karakalem, anatomi, peyzaj, portre çizimi; yağlı boya, akrilik boya, sulu boya, gerçekçi çizim tekniklerini öğrenebilirsiniz. 

Gitar, piyano, keman gibi daha pek çok enstrümanı öğrenebilir profesyonelleşebilirsiniz.  Aynı zamanda ses ve solfej eğitimi de alabilirsiniz. Udemy’de FL Studio, On Studio, Pro Tools gibi müzik programlarını verimli kullanmayı öğrenebilirsiniz. 

Okul Dersleri ve Sınavlar

Çoğu öğrenci Udemy’den LGS, TYT-AYT sınavları ve ders sınavlarına çalışıyor. Müfredata birebir uygun anlatımlarda öğrenciler yine diğer kurslarda olduğu gibi bu kurslarda da istediği zaman istediği yerde ders içeriklerine ulaşabiliyor. 

KPSS, YDS, SAT, TUS gibi sınavlara hazırlık aşamasında da bu kurslardan yararlanarak hazırlanabilirsiniz. Udemy’den akademik olarak da yararlanabilirsiniz. 

Bu yazımızda sizler için Udemy kurslarının eğitim verdiği bazı alanları listeledik. Siz de online eğitim kurslarından faydalanıp sertifika kazanarak kariyerinizi ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Bunun gibi daha birçok içerik blog sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

seyr-i istanbul halic cafe diş hastanesi ne demek